Våra konstgjorda grässtycken med lång höghöjd fylld med sand och gummikorr. Dessa senaste fotbollsplaner ser inte bara ut som det riktiga, men de spelar alltmer som riktigt gräs också. Vår breda kompetens gör tillämpningen av fotbollsplaner en smidig process med ett överlägset kvalitetsresultat. Våra produkter har konstruerats med den allra senaste tekniken.
| Stapelhöjd | 50mm |
| Färg | Grön |
| Stygn | 160 stygn / m |
| Mätare | 5/8 tum |
| Densitet | 10080 |
| Paket | Rullpaket |
| Rullbredd | 2m / 4m |
| Rulllängd | 25m |









F: Är du tillverkare eller handelsföretag?
A: Vi är tillverkare specialiserad på konstgräs, vi producerar råvaran av oss själva och våra produkter är populära över hela världen.
F: Vad sägs om dina produkters kvalitet?
A: Våra produkter passerade 3000h anti-UV-testet, RoHS-testet, 50000 gånger slitstest och flamskyddsmedel.
F: Minsta kvantitet ordning?
A: 500 kvadratmeter.
Fråga: Vad sägs om ledtiden?
A: Prov behöver 30 dagar, massproduktion behöver 20 dagar.
Fråga: Hur många typer av artificiellt gräs kan du ge?
A: Vi kan erbjuda konstgjorda grässtycken för landskapsarkitektur, sport och gräsplattor.
F: Vad är din FOB-port?
A: Shanghai hamn.
Populära Taggar: konstgjorda gräs bitar, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, pris, kostnad













