![]() Konstgras kvalitet Jiangsen med mer än 14 år, vi tillhandahåller högkvalitativ konstgräs för landskapsarkitektur och idrottsfält, vi har strikt kvalitetskontroll, eftersom vi tror att endast god kvalitet kan vinna kunder. |
| Stapelhöjd | 38mm |
| Färg | 4 toner |
| Stygn | 180 stygn / m |
| Mätare | 3/8 tum |
| Densitet | 18900 torn / kvm |
| Paket | rullpaket |
| Rullbredd | 2m / 4m |
| Rulllängd | 25m |








F: Är du tillverkare eller handelsföretag?
A: Vi är tillverkare specialiserad på konstgräs, vi producerar råvaran av oss själva och våra produkter är populära över hela världen.
F: Vad sägs om din konstgras kvalitet?
A: Våra produkter passerade 3000h anti-UV-testet, RoHS-testet, 50000 gånger slitstest och flamskyddsmedel.
F: Minsta kvantitet ordning?
A: 500 kvadratmeter.
Fråga: Vad sägs om ledtiden?
A: Prov behöver 30 dagar, massproduktion behöver 20 dagar.
Fråga: Hur många typer av artificiellt gräs kan du ge?
A: Vi kan erbjuda konstgjort gräs för landskapsarkitektur, sport och gräsplattor.
F: Vad är din FOB-port?
A: Shanghai hamn.
Populära Taggar: konstgras kvalitet, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, pris, kostnad















