Nowdays, fler och fler människor använder syntetisk matta för att dekorera sitt eget hus, JiangSen konstgrasgräs för hem är ett av de hetaste objekten på marknaden, vi producerar den falska gräsmattan med miljövänligt mjukt material för att säkerställa kvaliteten.
| Färg | Grön |
| Stapelhöjd | 30mm |
| Mätare | 3/8 |
| Stygn | 140 |
| Densitet | 14700 |
| Paket | Rullpaket |
| Rullbredd | 2m / 4m |
| Rulllängd | 25m |









F: Är du tillverkare eller handelsföretag?
A: Vi är tillverkare specialiserad på konstgräs, vi producerar råvaran av oss själva och våra produkter är populära över hela världen.
F: Vad sägs om dina produkters kvalitet?
A: Våra produkter passerade 3000h anti-UV-testet, RoHS-testet, 50000 gånger slitstest och flamskyddsmedel.
Q: Minsta kvantitet ordning?
A: 500 kvadratmeter.
Fråga: Vad sägs om ledtiden?
A: Prov behöver 30 dagar, massproduktion behöver 20 dagar.
Fråga: Hur många typer av artificiellt gräs kan du ge?
A: Vi kan erbjuda konstgjord gräs för hem, sport och gräsplattor.
F: Vad är din FOB-port?
A: Shanghai hamn.
Populära Taggar: konstgräs gräs för hem, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, pris, kostnad














