Det verkar konstgjord torv för hemgräsmattor är ett extremt populärt landskapsarkitekturval. Självfallet beror detta på att konstgräs är problemfri, behöver nollvatten och stannar grönt året runt! Också, en artificiell gräsmatta betyder inte mer vår sådd, faller sådd eller outlandish vattenräkningar. Så var inspirerad, och känna en känsla av avkoppling, eftersom du njuter av dessa idéer för design av artificiellt gräsplanering.
| Färg | 4 färger |
| Stapelhöjd | 30mm |
| Mätare | 3/8 tum |
| Stygn | 290 stygn / m |
| Densitet | 30450 |
| Paket | Rullpaket |
| Rullbredd | 2m / 4m |
| Rulllängd | 25m |









F: Är du tillverkare eller handelsföretag?
A: Vi är tillverkare specialiserad på konstgräs, vi producerar råvaran av oss själva och våra produkter är populära över hela världen.
F: Vad sägs om dina produkters kvalitet?
A: Våra produkter passerade 3000h anti-UV-testet, RoHS-testet, 50000 gånger slitstest och flamskyddsmedel.
F: Minsta kvantitet ordning?
A: 500 kvadratmeter.
Fråga: Vad sägs om ledtiden?
A: Prov behöver 30 dagar, massproduktion behöver 20 dagar.
Fråga: Hur många typer av artificiellt gräs kan du ge?
A: Vi kan erbjuda konstgjord gräs för hemgräsmattor, sport och gräsplattor.
F: Vad är din FOB-port?
A: Shanghai hamn.
Populära Taggar: konstgräs för hem gräsmattor, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, pris, kostnad













