Att använda syntetisk gräs kan spara mycket pengar genom att sänka dina underhållskostnader och vattenförbrukning. Syntetisk torv är estetiskt tilltalande, hållbart och säkert. Den är grön hela tiden, är låg underhåll och sparar vatten. Torv dränerar också bättre än gräs på grund av att bassystemen används. Du kommer inte att ha de leriga plasmerna utanför eller lera och smuts som spåras i din affärsställe längre.
| Färg | 4 toner |
| Stapelhöjd | 40mm |
| Mätare | 3/8 tum |
| Stygn | 180 stygn / m |
| Densitet | 18900 |
| Paket | Rullpaket |
| Rullbredd | 2m / 4m |
| Rulllängd | 25m |









F: Är du tillverkare eller handelsföretag?
A: Vi är tillverkare specialiserad på konstgräs, vi producerar råvaran av oss själva och våra produkter är populära över hela världen.
F: Vad sägs om dina produkters kvalitet?
A: Våra produkter passerade 3000h anti-UV-testet, RoHS-testet, 50000 gånger slitstest och flamskyddsmedel.
F: Minsta kvantitet ordning?
A: 500 kvadratmeter.
Fråga: Vad sägs om ledtiden?
A: Prov behöver 30 dagar, massproduktion behöver 20 dagar.
Fråga: Hur många typer av artificiellt gräs kan du ge?
A: Vi kan erbjuda grönt plastgräs för landskapsarkitektur, sport och gräsplattor.
F: Vad är din FOB-port?
A: Shanghai hamn.
Populära Taggar: grönt plastgräs, Kina, tillverkare, leverantörer, fabrik, grossist, pris, kostnad













